O nas

Umożliwienie dostępu do składników najwyższej jakości, prosto z krajów ich oryginalnego pochodzenia, to największa misja naszej firmy. Dzięki nam wszyscy pasjonaci kuchni azjatyckiej mogą korzystać z aromatycznych produktów, które świeże przyjeżdżają do nas z orientalnych ziemi. Nasza flota samochodowa dociera do kilkudziesięciu miast w całej Polsce, a wszystkie towary przewozimy w profesjonalny, przystosowany do ich właściwości sposób. W zależności od potrzeb naszego Klienta, dostarczamy zarówno delikatne warzywa, jak i wymagające specjalnych warunków produkty mrożone.

Wszystkie nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a jakość dostarczanego jedzenia stanowi nasz priorytet. Artykuły dostępne w hurtowni Pitaya przyjeżdżają do Polski z aż 16 wyselekcjonowanych krajów, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą, oryginalną jakość. W Pitaya Kuchnia nie ma miejsca na przypadkowe wybory.

Dzięki wspólnym działaniom, nasi Klienci mogą w spokoju skupić się na swoich firmach, podczas kiedy my w pełni odpowiadamy za dostawę produktów. Nasz system logistyczny uzupełniony o własną flotę dostawczą zapewnia sprawny proces dostarczenia artykułów w krótkim czasie, by nasi Klienci mogli cieszyć się artykułami prawdziwego orientu.

pixel